Šampionka ČR - Ebby Clark

Datum narození 14.2.2012
Číslo zápisu CMKU/DS/85255/12
RTG DKK/HD 2/2 ČR
DNA DNA gpr. ( Německo)
Bonitace 1.tř. chovnosti 5JX1/P

To nejlepší z posudku

Vysoký, výrazný, středně silný, živý, hlava výrazná, kohoutek výrazný, normální polohy, úhlední vpředu velmi dobré, vzadu velmi dobré, předkrok velmi dobrý, záběr vydatný, tvrdost a bojovnost výrazná, pouští.

Charakteristika feny

Šampiona ČR Ebby Clark ( naše Jessy ) je jedinečná fena ušlechtilého typu s nádhernou hlavou, výborným zbarvením a elegantním pohybem. Má úžasnou povahu, je stále pracovně vedená, obrany na cvičáku jsou její radosti a těšíme se na ně obě. Avšak na výstavě je ve svém živlu také, jakoby věděla, že má co ukázat a tak se ráda prezentuje a trpělivě pózuje v postoji. Je to naše modelka :)

Je velmi přátelská k lidem i zvířatům. Empatická ke své paničce a skvělá společnice do nepohody. Miluje děti a nechá si od nich vše líbit. Své teritórium si však pečlivě hlídá a brání. Její nejoblíbenější činnosti hned po dlouhé procházce, je vyštěkávání ptáčků ze stromů, kdyby existovala zkouška na plašení špačků ve vinohradech, byla by v ní Jessy přebornice :). Proto nám všechny třešně zůstanou na stromech.

Rodokmen Ebby Clark

Zde

Bonitace celý posuek

Zde

Výstavy

Zkoušky

Fotogalerie